icon phone

720 211 233 Zavolejte nám

2 březen 2016
ZĽAVY NA NAŠE ALTÁNKY

ZĽAVY NA NAŠE ALTÁNKY

Uvedomujeme si, že Altán nie je bežnou investíciou do záhrady a že so sebou nesie značné finančné nároky budúceho majiteľa. Preto vo svojej ponuke pravidelne pridávame altánky, ktorých cena je na určité obdobie znížená o istú čiastku. Ponuku zľavnených altánkov môžete nájsť na nasledujúcom odkaze: https://www.lacne-altanky.sk/zahradne-altanky/

Momentálne máme v akciovej ponuke až 15 druhov drevených altánkov.

Zľavnené sú štvorhranné, ale i šesťhranné altánky, pohybujúce sa vo veľkostiach od 3 m x 3 m po 4 m x 4 m, alebo o priemere od 3,20 m po 6 m.

Zákazník si môže tak vybrať spomedzi širokej škály altánkov, ktoré by za iných okolností, t.j. bez zľavy stáli oveľa viacej.

Pre príklad uvedieme Altán PREMIER, ktorý patrí k obľúbeným šesťhranným altánkom a ktorého cenu sme znížili o takmer 300,- €. Tento typ altánku je taký priestranný, že sa do neho zmestí 15 osôb. Impregnácia tejto stavby je už v cene, pričom odtieň altánku si vyberá klient sám.

Altán je pokrytý kvalitným fínskym šindľom, farbu krytiny si tiež klient vyberá sám. Aj keď je tento Altán v akcii, ponúkame k nemu lavičky a stôl ZDARMA. A keďže chceme naším klientom vychádzať maximálne v ústrety a tešiť ich nielen kvalitou, ale i cenou, dovoz všetkých altánkov, vrátane tých v akcii je zabezpečovaný našou firmou úplne bezplatne.

Vyberte si spomedzi širokej škály našich altánkov, či už zľavnených alebo nezľavnených a zabezpečte si tak maximálny komfort vo Vašej záhrade. 

blog comments powered by Disqus

Pro jaký typ altánu se rozhodnout?

Pro správný výběr altánu jsme pro Vás níže připravili pár užitečných informací, které Vám pomohou při rozhodování...

Altány z různých materiálů

Nabízíme zahradní altány vyrobené z vysoce kvalitního mechanicky sušeného borového a smrkového dřeva. U obou typů dřeva nabízíme střešní a podlahovou perodrážku v tloušťce 20 mm.

Zajistíme montáž altánu

Výstavba altánu je záležitostí, kterou nezvládne klient sám, pokud není na jeho výstavbu školený. Pro montáž altánu je nezbytná osoba, která je odborně způsobilá k této činnosti a proto našim zákazníkům nabízíme montáž našimi kvalifikovanými odborníky, kteří se této činnosti věnují již několik let.

 

Životnost altánů

Každý námi dodávaný altán je vyroben z kvalitního dřeva, které je před samotnou výrobou dílů altánu několikrát impregnováno preparáty vykazujícími maximální ochranu. Tyto přípravky zajišťují nejen skvělou hydrofobnost dřeva, ale i vynikající ochranu před škůdci, plísněmi, sluncem, či jinými povětrnostními vlivy.

Jednoduchá objednávka

Ke každému klientovi a jeho objednávce přistupujeme individuálně, a to právě z důvodu širokého spektra námi nabízených altánů. Objednávka je možná osobně na prodejně, telefonicky nebo prostřednictvím objednávkového formuláře umístěného na naší webové stránce. Ať se rozhodnete pro jakýkoliv způsob objednávky, vždy Vám bude k dispozici jeden z našich zkušených pracovníků, spolu se kterým dokážete vybrat ten nejvhodnější typ altánu pro Váš exteriér.