icon phone

720 211 233 Zavolejte nám

16 únor 2016
RADY PRI KUPOVANÍ ZÁHRADNÉHO NÁBYTKU ČASŤ 2

RADY PRI KUPOVANÍ ZÁHRADNÉHO NÁBYTKU ČASŤ 2

Kvalita záhradného nábytku

Nesnažte sa vždy nájsť nábytok do Vašej záhrady za tú najnižšiu cenu, pretože sa môže stať, že natrafíte na nekvalitný výrobok, ktorého životnosť nebude ani zďaleka taká, akú očakávate. Akýkoľvek iný predajca Vám môže sľúbiť vysokú kvalitu a opak bude pravdou. Odporúčame preto nákup záhradného nábytku u renomovaných výrobcov, či dodávateľov.  

Ako zistiť kvalitu dreveného nábytku?

Kvalita záhradného nábytku nemusí byť pre laika ľahko určiteľná. Malou radou od nás je, že kvalitu samotného nábytku do záhrady môžete určiť, resp. zistiť overením hustoty dreva, z ktorého je nábytok vyrobený. Čím je hustota dreva vyššia, tým je nábytok odolnejší voči všetkým vplyvom. Vyššia hustota nie je viditeľná voľným okom, dá sa však zistiť od váhy dreva/nábytku – čím je hustota vyššia, tým je aj nábytok ťažší.

Ďalším ukazovateľom kvality nábytku je záručná doba, ktorú predajca na nábytok ponúka, pretože čím je dĺžka tejto doby vyššia, tým je aj dôvera v kvalitu nábytku zo strany predajcu vyššia.

Nábytok na mieru alebo zostava nábytku?

Pri kúpe nábytku zákazník často zvažuje možnosť, či si dať nábytok do svojej záhrady vyrobiť priamo na mieru, alebo či si vybrať už z ponúkaných zostáv dostupných u predajcov.

Niektorí predajcovia ponúkajú možnosť zostavenia si nábytku podľa vlastných predstáv, iní poskytujú možnosť výroby záhradného nábytku na mieru. Záleží len na samotnom zákazníkovi, čo preferuje a tiež aké sú jeho dispozičné možnosti v záhrade, či altánku. Treba však podotknúť, že výroba nábytku na mieru býva zväčša tou finančne náročnejšiu alternatívou. 

blog comments powered by Disqus

Pro jaký typ altánu se rozhodnout?

Pro správný výběr altánu jsme pro Vás níže připravili pár užitečných informací, které Vám pomohou při rozhodování...

Altány z různých materiálů

Nabízíme zahradní altány vyrobené z vysoce kvalitního mechanicky sušeného borového a smrkového dřeva. U obou typů dřeva nabízíme střešní a podlahovou perodrážku v tloušťce 20 mm.

Zajistíme montáž altánu

Výstavba altánu je záležitostí, kterou nezvládne klient sám, pokud není na jeho výstavbu školený. Pro montáž altánu je nezbytná osoba, která je odborně způsobilá k této činnosti a proto našim zákazníkům nabízíme montáž našimi kvalifikovanými odborníky, kteří se této činnosti věnují již několik let.

 

Životnost altánů

Každý námi dodávaný altán je vyroben z kvalitního dřeva, které je před samotnou výrobou dílů altánu několikrát impregnováno preparáty vykazujícími maximální ochranu. Tyto přípravky zajišťují nejen skvělou hydrofobnost dřeva, ale i vynikající ochranu před škůdci, plísněmi, sluncem, či jinými povětrnostními vlivy.

Jednoduchá objednávka

Ke každému klientovi a jeho objednávce přistupujeme individuálně, a to právě z důvodu širokého spektra námi nabízených altánů. Objednávka je možná osobně na prodejně, telefonicky nebo prostřednictvím objednávkového formuláře umístěného na naší webové stránce. Ať se rozhodnete pro jakýkoliv způsob objednávky, vždy Vám bude k dispozici jeden z našich zkušených pracovníků, spolu se kterým dokážete vybrat ten nejvhodnější typ altánu pro Váš exteriér.