icon phone

720 211 233 Zavolejte nám

Bez závesov

1 246,- €

Kované altánky sú vyrobené z robustných železných profilov, ktoré zaručujú maximálnu pevnosť a výnimočnú kvalitu altánu. Všetky diely konštrukcie sú žiarovo pozinkované, čo poskytuje vysokú odolnosť voči korózii. Farba na altánkoch sa vplyvom počasia neznehodnocuje. LKW plátno sa používa v doprave ako kamiónová plachta. Nielenže ochráni pred silným dažďom, ale je tiež esteticky vhodné pre slávnostné príležitosti a relaxáciu vo Vašej záhrade.

Popis kovaného altánu Queen 

Výška330cm,

Priemer: 350kg,

Váha: 124kg,

Strecha a závesy: LKW plátno

Konštrukcia altánu: železné profily so štvorcovým prierezom 50x50 mm, 30x30 mm

Dodávka obsahuje montážny plán - môžete si altánok postaviť svojpomocne, alebo si montáž objednať u nás. Cena montáže altánu je 110,-€.

Dodacia lehota: 14 až 21 dní

So závesmi

1 549,- €

720 211 233 Anebo nám zavolejte

Dovoz zdarmav rámci ČR

Montážjiž od 130€

Pro jaký typ altánu se rozhodnout?

Pro správný výběr altánu jsme pro Vás níže připravili pár užitečných informací, které Vám pomohou při rozhodování...

Altány z různých materiálů

Nabízíme zahradní altány vyrobené z vysoce kvalitního mechanicky sušeného borového a smrkového dřeva. U obou typů dřeva nabízíme střešní a podlahovou perodrážku v tloušťce 20 mm.

Zajistíme montáž altánu

Výstavba altánu je záležitostí, kterou nezvládne klient sám, pokud není na jeho výstavbu školený. Pro montáž altánu je nezbytná osoba, která je odborně způsobilá k této činnosti a proto našim zákazníkům nabízíme montáž našimi kvalifikovanými odborníky, kteří se této činnosti věnují již několik let.

 

Životnost altánů

Každý námi dodávaný altán je vyroben z kvalitního dřeva, které je před samotnou výrobou dílů altánu několikrát impregnováno preparáty vykazujícími maximální ochranu. Tyto přípravky zajišťují nejen skvělou hydrofobnost dřeva, ale i vynikající ochranu před škůdci, plísněmi, sluncem, či jinými povětrnostními vlivy.

Jednoduchá objednávka

Ke každému klientovi a jeho objednávce přistupujeme individuálně, a to právě z důvodu širokého spektra námi nabízených altánů. Objednávka je možná osobně na prodejně, telefonicky nebo prostřednictvím objednávkového formuláře umístěného na naší webové stránce. Ať se rozhodnete pro jakýkoliv způsob objednávky, vždy Vám bude k dispozici jeden z našich zkušených pracovníků, spolu se kterým dokážete vybrat ten nejvhodnější typ altánu pro Váš exteriér.