icon phone

720 211 233 Zavolejte nám

DOVOZ A MONTÁŽ ZAHRADNÍCH ALTÁNKŮ

Samotná montáž Vašeho zahradního altánu bude realizována ihned po dovozu montážních dílů na místo určeného osazení a ještě v ten den bude i zkompletována.

MONTÁŽ

Altán dovezeme v montážních dílech, které následně montujeme na předem připravenou plochu. Podklad altánu připraví klient sám, přičemž druh uchycení altánu si předem dohodne s naším montážním pracovníkem. Jelikož každý náš altán je dodáván v dílech, jeho výstavba je možná i v hůře přístupných oblastech.

Výstavba altánu trvá obvykle 1 den

OD 3 640,- Kč

DOVOZ

Za účelem zajištění komplexního zákaznického servisu a také s cílem dosažení maximální spokojenosti zákazníků - účtujeme v rámci dopravy dílů altánu jenom cestu k zákazníkovi.

 

 

28 KČ / KM

PODKLAD

Jak jsme již uvedli, altánky vyžadují speciální přípravu podkladu, podklad si však klient musí zajistit sám a musí být zhotoven před montáží altánu.

Ke stavbě zahradního altánu není nutná elektrická přípojka

 

Montáž zahradního altánu DominantDominant

Cena montáže 5 320,- Kč / 1 deň

Pro jaký typ altánu se rozhodnout?

Pro správný výběr altánu jsme pro Vás níže připravili pár užitečných informací, které Vám pomohou při rozhodování...

Altány z různých materiálů

Nabízíme zahradní altány vyrobené z vysoce kvalitního mechanicky sušeného borového a smrkového dřeva. U obou typů dřeva nabízíme střešní a podlahovou perodrážku v tloušťce 20 mm.

Zajistíme montáž altánu

Výstavba altánu je záležitostí, kterou nezvládne klient sám, pokud není na jeho výstavbu školený. Pro montáž altánu je nezbytná osoba, která je odborně způsobilá k této činnosti a proto našim zákazníkům nabízíme montáž našimi kvalifikovanými odborníky, kteří se této činnosti věnují již několik let.

 

Životnost altánů

Každý námi dodávaný altán je vyroben z kvalitního dřeva, které je před samotnou výrobou dílů altánu několikrát impregnováno preparáty vykazujícími maximální ochranu. Tyto přípravky zajišťují nejen skvělou hydrofobnost dřeva, ale i vynikající ochranu před škůdci, plísněmi, sluncem, či jinými povětrnostními vlivy.

Jednoduchá objednávka

Ke každému klientovi a jeho objednávce přistupujeme individuálně, a to právě z důvodu širokého spektra námi nabízených altánů. Objednávka je možná osobně na prodejně, telefonicky nebo prostřednictvím objednávkového formuláře umístěného na naší webové stránce. Ať se rozhodnete pro jakýkoliv způsob objednávky, vždy Vám bude k dispozici jeden z našich zkušených pracovníků, spolu se kterým dokážete vybrat ten nejvhodnější typ altánu pro Váš exteriér.